tvorba web stránok | webshop | SEO | grafické práce | portfólio & referencie | cenník | kontakt

Tvorba webstránok

Našou hlavnou činnosťou je práve tvorba webstránok. Je to náročné, neustále a dynamicky sa rozvíjajúce sa odvetvie, ktoré ponúka riešenia na široké spektrum potrieb klientov. Zatiaľ, čo niektorí klienti požadujú len zhotovenie grafického návrhu webstránky - tzv. webdizajn, iní požadujú komplexné služby, vrátane stálej technickej podpory a vlastného administrátora. Preto ponúkame webstránky za jednorazový poplatok, ako aj mesačné paušálne programy. Ku každému webu ponúkame aj optimalizáciu pre vyľadávače - SEO a pre začínajúce firmy ponúkame zľavy pre ľahší štart!

CMS - Content Management System

Dnes je úplným štandardom mať vlastné stránky vybavené tzv. WYSIWYG editorom t.j. možnosťou meniť si svoje webstránky bez interakcie programátora, či znalosti programovania.

Aby bol Váš web stále aktuálny a aby ste mali dobrý prehľad a kontrolu nad jeho obsahom, potrebujete CMS - Systém pre správu obsahu. Stará sa o Vaše podstránky, multimédia(foto, audio, video), elektronický obchod a iný obsah webu. Môže fungovať samostatne, alebo byť prepojený s Vašim firemným systémom. Pre dokonalé prispôsobenie sa potrebám klienta sme vyvinuli vlastný, modulárny CMS a radi ho prispôsobíme aj Vašim požiadavkam.

Internetový obchod

Ďalśím moderným fenoménom je webshop(či e-shop). Elektronický obchod umožňuje prevádzkovať vlastný online obchod s relatívne nízkymi nákladmi. Obchodovanie na internete môže začať jednoduchým webshopom, ak sa však obchod rozvíja, je potrebné webshop vylepšovať, aby uspokojil rastúce potreby Vás aj Vašich klientov.

Ponúkame Vám naše vlastné riešenie internetového obchodu, ktoré bude rásť spolu s Vami a radi ho prispôsobíme Vašim potrebám a prepojíme s účtovným systémom, či skladovým hospodárstvom.

Domény, Registrácia domén a Webhosting

Doména je zjednodušene "adresa" Vašej webstránky vo formáte www.nazov_domeny.sk. Každá krajina má svoju "koncovku", ale existujú aj tzv. "generické" koncovky bez príslušnosti ku krajine. Domény sú registrované cez národné autority(organizácie) v danej krajine. Za každú doménu sa platí ročný poplatok.

Doména sama o sebe nemá žiadnu funkciu, je to len registrovaný názov, podobne ako názov firmy, tovaru, či služby. Aby doména ožila, je potrebné ku nej zaplatiť a aktivovať tzv. Hostingový plán, podľa toho, ako plánujete doménu využívať - presmerovanie na inú doménu, dátové úložisko, len na e-maily, či na webstránky. Hosting je služba na počítačoch neustále pripojených do siete Internet - tzv. server. Od kvality a geografického umiestnenia servera záleži aj dostupnosť a fungovanie Vašej webstránky, preto pravidelne monitorujeme kvalitu služieb a ceny našich hostingových partnerov.